Ale zanim przejdziesz bez przepraszania, upewnij się, czy twoje przeprosiny są potrzebne.

Ale zanim przejdziesz bez przepraszania, upewnij się, czy twoje przeprosiny są potrzebne.

Ci, którzy mieli mutację genetyczną BRCA2, mieli 2,5 -procentowe ryzyko rozwoju raka trzustki i 27 -procentowego ryzyka raka prostaty. Ogólnie rzecz biorąc, naukowcy stwierdzili, że mutacja BRCA1 i BRCA2 zwiększa ryzyko raka piersi i jajników, wraz z nowotworami piersi, trzustki, żołądka i prostaty. Odkrycia te, autorzy argumentowali, „poprawi zarządzanie ryzykiem raka u mężczyzn i kobiet” z mutacjami genów BRCA. powiązane historie

Heather Munn, profesjonalny patroller narciarski i dyrektor ds. Bezpieczeństwa śniegu w Grand Targhee Resort w Alta w Wyoming, spędza ponad połowę dnia pracy w butach narciarskich w żywiołach. W pracowity dzień może to oznaczać prawie sześć godzin na nartach, pomagając narciarzom i snowboardzistom na górze, albo z łagodzeniem lawiny.

W jej dniach wolnych od patrolu jest wracając, wciąż w nartach. i śnieg, ale na zapleczu, badając pełne szeroko otwarte stoki otaczające jej dom z jej piesem certyfikowanym lawiną, Levi. W grubości zimy dni Subzero nie są nieprawidłowe, więc rozgrzewanie postu jest ważnym zadaniem – i należy to zrobić szybko.

Po jedenastu lat jako patrolista narciarski, Munn ma to na celu, aby to zrobić A Science.

„Przez dni, kiedy jestem w ośrodku, chodzi o gorący napój”, mówi Munn. I chociaż kawa lub gorąca herbata może przynieść mi do głowy jako oczywiste miejsce, Munn zaleca trzymanie się z wyboru z niezależnego napoju, a nawet zwykłej gorącej wody. „Kofeina jest odwadniaczem, a nawodnienie faktycznie pomaga utrzymać ciepło ciała”. Gorąco czy nie, Munn mówi, że im więcej wody możesz pić przed i podczas jazdy na nartach, tym lepiej. Następnie, gdy wyjdziesz ze śniegu, popijanie gorącego napoju może pomóc w przywróceniu temperatury ciała.

Powiązane historie Przepraszam, że jest nadużywanym słowem. Jest to coś, co jest niepoprawnie władowane na rzeczy, takie jak zajmowanie miejsca lub posiadanie uzasadnionego pytania. I nawet w scenariuszu, w którym mogą być uzasadnione przeprosiny, może istnieć tendencja do obarcia się z nawyku. Czas na sprawdzenie rzeczywistości: czy muszę powiedzieć przepraszam? A może po prostu nie wiem, jak zareagować w tej sytuacji?

Chociaż nie chcemy obrażać jednostek i krzywdzić uczucia, staliśmy się znacznie szybsi, aby przeprosić za coś, co nie zrobiliśmy źle jako wypełniacz kosmiczny, mówi psychoterapeuta Jennifer Teplin, LCSW. Osoby używają również nadmiernej apologicznej jako ogólnego sposobu, aby upewnić się, że mają dobrą opinię z otaczającymi ich osobami.

Tak, ważne jest, aby utrzymywać dobre relacje z ludźmi wokół ciebie; Odpowiedzialność, gdy powoduje szkodę, jest główną częścią bycia przyzwoitym, jeśli nie wadliwym człowiekiem. Ale istnieje coś takiego, jak nadmierne rekompensatę, kleanie swoich uzasadnionych uczuć, myśli i opinii, przepraszając za istniejące. Jaka jest alternatywa?

Jako ludzie najbezpieczniejszym sposobem na uniknięcie konieczności przepraszania jest siedzenie i mówienie nic, co jest również wyborem – nie robienie lub nic nie robienie, oznacza to, że zgadzasz się z status quo lub tym, co się rozgrywa Front ciebie, mówi Teplin. Ale zanim zaczniesz przepraszać, upewnij się, czy twoje przeprosiny są potrzebne. Oto cztery pytania, które mówi, aby zadać sobie najpierw.

Powiązane historie Przemysł kosmetyczny od dawna szczyci się tym, że ludzie czuli się dobrze, ale jest jeden problem: tradycyjnie branża miała również reputację ustalania nieosiągalnych standardów. Do kilku lat temu-kiedy ruch pozytywności skóry w mediach społecznościowych popchnął prawdziwe piękno na szczyt umysłu marketerów-w których każda reklama o pielęgnacji skóry i makijażu w błyszpie doskonałość.

Teraz, dzięki filtrom i edytowaniu aplikacji, reszta z nas może naśladować te obrazy za pomocą filmu ekranu iPhone’a, rozmywając własne zy i blizny, zanim dotrą do naszych kanałów na Instagramie. Udowodniono, że praktyki te mają problematyczny wpływ na zdrowie psychiczne ludzi, dlatego Selena Gomez – która była otwarta na temat własnych walk o zdrowie psychiczne – zdecydowanie na stworzenie rzadkiej piękna, marki makijażu, która stawia zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie na pierwszym planie. A teraz prosi inne marki o zrobienie tego samego.

Ludzie czuli się uwięzieni przez nierealistyczne oczekiwania o piękno, których nie można osiągnąć, a rzadkie piękno polega na świętowaniu tego, kim jesteś i co cię różni, mówi Elysee Cohen, wiceprezes marki ds. Wpływu społecznego. Używamy makijażu do zmiany narracji, aby ukształtować pozytywną rozmowę na temat zdrowia psychicznego.

Powiązane historie W dniu, w którym przybył mój samoczyszczący wibrator, poczułem się ogarnie zawrotność głowy i wysłałem jego zdjęcie do mojego najlepszego przyjaciela. Co dalej? zapytała mnie. Wibrator następnej generacji, który po prostu podaje papierosa, kiedy skończysz? Nie wiem o tym, ale Calexotics My Travel Vibe z odkażnikami UV (98 USD) to samowystarczalny kawałek seksu, który wydaje się w pełni futurystyczny-i najważniejsze działa na dalsze cele zdrowotne, a nie wyśmiewać ich.

Wibrator siedmiofunkcyjny jest elegancki, potężny i wszechstronny w swoim projekcie-możliwe do stymulowania niezliczonych stref erogennych, mówi dr Jill McDevitt, rezydent seksuolog ds. Kaleksotyków. Kiedy nie grasz, gniazduje w bezprzewodowej, niezależnej kapsule, która oczyszcza i dezyntuje go w mniej niż 10 minut za pomocą światła UV i ładuje go za pomocą połączenia magnetycznego-bez przewodów.

Kiedy ty „Nie gra, gniazduje w bezprzewodowej, niezależnej kapsule, która oczyszcza i dezyntuje go w mniej niż 10 minut za pomocą światła UV i ładuje go za pomocą połączenia magnetycznego-nie przewodów. —Rexolog Jill McDevitt, PhD

[Piszki] Brak sznurków! Jako ktoś, kto ma dziką plątaninę drutów na swoim stoliku nocnym, ta funkcja mówi do mnie. Ponadto-ponieważ taka opór jest 95 procent drogi do swojego punktu kulminacyjnego tylko po to, aby dowiedzieć się, jak urządzenie działa na 5-procentowym baterii-jest w stanie wrzucić samozwańczy wibrator do obudowy i mieć ładunek i sterylizowanie samego jest wielka wygrana.

Kup teraz: Calexotics Moja klimat podróży z UV Sanitizer, 98 USD

Jeśli chodzi o funkcję samoczyszczącego, protokół faktycznego sprzątania klimatu powinien Nadal należy śledzić, szczególnie jeśli dzielisz się swoimi zabawkami seksualnymi z innymi. Prawie wszystkie zabawki erotyczne można (i powinny) być czyszczone ciepłą wodą i delikatnym mydłem za każdym razem, gdy ich używasz, mówi Searah Deysach, pedagog seksu i właścicielka Pleasure Shop wcześnie do łóżka. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, pozwól zabawom powietrza dokładnie wysuszyć przed ich przechowywaniem. Możesz użyć komercyjnego czyszczenia seksu lub mydła z płynnego ręcznego. Jeśli Twoja zabawka nie jest oznaczona jako wodoodporna, możesz użyć mydła, a następnie tkaniny mokra z czystą wodą.

Powiązane historie Jakby potrzebował innego powodu, aby Cave i wreszcie zapisać się na Tiktok, Taylor Swift właśnie dołączyła, a ona już rezygnuje z poważnej inspiracji mody. 31-letnia muzyka dostała wczoraj swój pierwszy Tiktok i jako szok wobec ludzi zero, już ma miliony wyświetleń-dokładne 8,8 miliona (to znaczy w momencie publikacji).

Podczas gdy fani są podekscytowani swoim nowym albumem (który ma się spaść na winyl później tej jesieni), drażniła się w swoim tokie, wydaje się, że bardziej podekscytowana jest prostą żółtą sukienką, którą nosiła w nim. W filmie Swift przechodzi przez różne stroje, które odpowiadają jej albumom. Jest eteryczna sukienka w klatce odcinanej sepii dla folkloru, ponadgabarytowy blezer w kratę dla Evermore, prosty czarny golf w połączeniu z odważną wargą dla czerwonego (wersja Taylora) oraz ulubiona przez fanów reformacyjna sukienka Joyce Linen (153 USD) Nieustraszony (wersja Taylora).

@taylorswiftLots toczy się w tej chwili: Red (moja wersja) Winyl jest na przedsprzedaż na mojej stronie i och, jestem na Tiktok, teraz Games się rozpocznie & amp;#128570; ## SwiftTok ♬ Oryginalny dźwięk – Taylor Swift

Chociaż uwielbiamy wszystkie stroje Swift, sukienka reformacyjna szczególnie podbiła Internet. Joyce in Felicity-Buttercup Yellow Floral Print-całkowicie wyprzedany na stronie Reformation wkrótce po poście Swift, pozostawiając chętnych Swifties, aby zapisać się na listę oczekującą, aż znów będzie dostępna. To * jest * piękna sukienka-i łatwo jest sparować z trampkami, sandałami i jakąkolwiek odzieżą wierzchniej.

Jeśli nie jesteś martwy na żółto, jednak jest wiele innych Kolory w tej samej sukience do zakupów. Wszystkie mają ten sam, szczupły stanik, regulowane paski spaghetti i spódnicę, tylko w różnych odcieniach i wzorach, takich jak kwaśna wiśnia – biała sukienka z zabawną wiśniową druk – i płatki owsiane – solidna, beżowa pościel, którą można łatwo ubierać lub ubrać lub Zgodnie z Twoimi upodobaniami.

Powiązane historie

Jedzenie to o wiele więcej niż odżywianie – jest to jedno z najbardziej osobistych wyrażeń naszych kultur, wartości i tradycji. Nasza seria, stojąca za przepisem, co miesiąc profiluje inny zdrowy kucharz, aby odkrywać osobiste, niezliczone historie o ich ulubionych potrawach. W tym miesiącu Meera Sodha, której najnowsza książka kucharska East jest już dostępna, dzieli się historią jej chili tofu, zainspirowanej jej dzieciństwem.

Po raz pierwszy miałem Chili Paneer, był na Melton Road w Leicester z moimi rodzicami i siostrą. Nienawidziłem podróży na tę konkretną drogę, harmoniqhealth.com kiedy byłem dzieckiem, ponieważ oznaczało to przeciąganie do sklepów sari na wiele godzin. Jedynym prawdopodobnym sposobem na ucierpienie było spowodowanie chaosu w sklepach poprzez ściągnięcie sari z wieszaków i grając w skórę i szukanie, dopóki nie mogliśmy udać się do jednej z kawiarni na ugryzienie i karton wyjątkowo słodkiego soku z mango.

Podczas jednej konkretnej wycieczki zatrzymaliśmy się w małej restauracji po pozornie niekończących się godzinach zakupów. Moi rodzice, którzy są Indianami z Ugandy, zamówili Chili Paneer. Chili Paneer jest pochodzeniem Indo-Chinese, dość nową kuchnią, która znalazła się w sercu i brzuchach wielu Indian. Pamiętam, jak kochałem to od pierwszego smaku. Było słodkie, gorące, słone, chrupiące i gryzące – wszystko jednocześnie. Nie można tego nie pokochać, kiedy po raz pierwszy go wypróbowałeś.

Kiedy trochę się starszy, Chili Paneer był posiłkiem, który gotowałem z mamą w domu, a potem zacząłem to robić samodzielnie . Im bardziej zainteresowałem się gotowaniem, tym bardziej zacząłem doceniać moje dorosłe zakupy do Leicester. To, co najbardziej kocham, to przyprawy. Spice Shopping w Leicester to doświadczenie! Każdy miernik spacerujesz po przejściu przypraw, konfrontujesz się z innym kolorem i zapachem. Niektóre przyprawy są tak pełne charakteru, jak kozieradka, że ​​nawet dotykanie jego pakietu pozostawia długotrwały zapach. Jestem podekscytowany, że mogę poruszać się po sklepie przez nos, a moja nuda przekształciła się w radość z możliwych możliwości, które mogą wynikać z podróży.

Zdjęcia: dostarczone; Art: W+G Creative

Moje osobiste ujęcie jest połączeniem osobistego przepisu mojej rodziny, który zjadłem w kawiarni w Leicester kilka lat temu, którą absolutnie kochałem – który wtedy dałem wegański zwrot akcji. Używam tofu zamiast paneera, smażonego do chrupku, a następnie oblania czosnku, chili, pomidorów, soi i cukru, aż będzie lepki, gorący, słodki i kwaśny. Gotowanie tofu może być trudne. Pamiętam, jak czytałem o technice stosowanej w Chinach, aby nadać tofu wyraźną powierzchnię zewnętrzną, powlekając ją w skrobi ziemniaczanej przed smażeniem – nadaje tofu chrupiącą grubą powłokę, która bardzo dobrze pochłania sosy – i postanowił przetestować ją za pomocą Cornflour, co jest więcej Często używane na zachodzie.

Powiązane historie W przypadku osób o wrażliwej skórze składniki botaniczne od dawna uważane są za duże nie-nie. Ponieważ wiele najczęściej używanych roślin i kwiatów na rynku może powodować podrażnienie, osoby z reaktywnymi ceracjami zostały uwarunkowane, aby po prostu trzymać się od nich. Tata Harper, założyciel Tata Harper Harper, Botanicals otrzymuje zły rap. Ale zdałem sobie sprawę, że ludzie o reaktywnej skórze boją się spróbować wszystkiego, co uważają za zbyt potężne, i kończą się bardzo prostą rutyną, która zwykle jest dość syntetyczna. Dzięki innowacjom Harpera i innych w przestrzeni do pielęgnacji skóry istnieje nowy zbiór wrażliwych botanicznych botaników, które zamierzają odwrócić ten zły rap.

Po pierwsze, zajmijmy się, dlaczego składniki botaniczne od dawna są uważane za publiczne wroga numer jeden dla osób podrażnionych. Tak często botaniczne zawierają zapach [z olejków eterycznych], które mogą powodować kontaktowe zapalenie skóry, i to ogromne nie-nie dla wrażliwej skóry, mówi Paul Jarrod Frank, MD, dermatolog kosmetyczny z Nowego Jorku. Tylko dlatego, że coś jest oparte na roślinach, nie oznacza, że ​​jest dla ciebie dobre-pamiętaj, że trujący bluszcz i trujący dąb są roślinami i zdecydowanie nie chcesz tego nakładać na skórę.

wyjaśnia że niektóre olejki eteryczne-takie jak lawenda, drzewo herbaciane i cytrusy-są irytujące i suszenia; Bakuchiol (czyli alternatywa retinolu na bazie roślin), choć skuteczna, może powodować surowe reakcje dla niektórych cewek; a oleje roślinne są zwykle okluzyjne i pułapkowe składniki pod skórą, które mogą powodować podrażnienie lub wypryski. Botaniczne są często redukowane do pojedynczych składników, a następnie wzmacniane w znacznie wyższą dawkę lub ilość niż w naturze, a ta większa ekspozycja może wywołać reakcję, mówi Harper. Wyjaśnia, że ​​ponieważ wiele botanicznych jest dwufazowymi, wysokimi i niskimi dawkami tego samego składnika, mogą powodować przeciwne skutki na skórze. Tak więc, podczas gdy niskie stężenie olejku eterycznego może pomóc skórze zwalczyć stan zapalny lub walczyć z przełomem dla niektórych rodzajów skóry, wysokie stężenie może podrażniać skórę i powodować te rzeczy. Niższa kwota jest lepsza, mówi Harper.

Jednak nie wszystkie botaniczne są koniecznie złą wieścią. Podobnie jak składniki syntetyczne, wiele – ale nie wszystkie – naturalne składniki mogą być dobre dla naszej skóry, mówi Hillary Peterson, założycielka True Botanicals. Ważne jest, aby osoby z wrażliwą skórę wybierali produkty od marek, które oceniają składniki biokompatybilności ze skórą. Dr Frank wskazuje na ekstrakt z rumianku i owsa jako główne przykłady składników botanicznych, które mogą być świetne dla wrażliwej skóry, dzięki ich uspokajającym i kojącym właściwościom. Poza tym ważne jest, aby pamiętać, że nie ma uniwersalnego rozwiązania, jeśli chodzi o tego rodzaju składniki. Botaniczne są potężne i żaden pojedynczy produkt nie jest dla wszystkich, mówi Harper. Podobnie jak niektórzy ludzie, którzy są uczulone na truskawki i orzechy, będą konsumenci, którzy reagują na niektóre składniki i doświadczają niepożądanych reakcji, ale to nie znaczy, że inni nie skorzystają.

Powiązane historie. Wszyscy to słyszeliśmy: „Jeśli możesz to zobaczyć, możesz to być”. Pomimo tego, jak bardzo tabu może położyć zęby na krawędzi, praktyka stojąca za kliszem jest instrumentalną techniką, którą najlepiej wykorzystują sportowcy, aby wzmocnić swoje zdrowie psychiczne i podążać za wielkimi snami. Udowodniono, że wizualizacja, praktyka wyobrażania sobie ruchu działań, ma znaczący pozytywny wpływ na wydajność. Najlepsza część? Jest dostępny dla każdego i dowolnego celu.

„Wizualizacja jest jedną z najpotężniejszych technik osiągania optymalnej wydajności, ponieważ bezpośrednio wpływa na naszą neurologię, która jest niezbędna do szybkiego, płynnego wykonywania umiejętności motorycznych, zarządzania emocjami i radzenia sobie ze stresem”, wyjaśnia Eric Bean, PhD, CMPC oraz członek zarządu Stowarzyszenia Stowarzyszenia Psychologii Sports.